Παρακολουθήστε τα αποτελέσματα των προκριματικών αγώνων μέσα από το acpaok.gr:
100m Πρόσθιο Γυναικών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Sertler Melike | Turkey | 01:14.76 |
2. | Αργυροπούλου Αγγελική-Μαρία | ΟΣΦΠ | 01:14.87 |
3. | Akbaba Elif Esin | Turkey | 01:16.27 |
4. | Ertan Deniz | Turkey | 01:16.52 |
5. | Gurkan Eylul | Turkey | 01:17.08 |
6. | Akcil Sude Naz | Turkey | 01:17.84 |
7. | Πριμεράκη Ελένη | ΑΑ Αστέρια | 01:18.20 |
8. | Calis Bahar | Turkey | 01:18.81 |
100m Πρόσθιο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Ασπουγάλης Αρκάδιος - Γεώργιος | Ηρακλής | 01:05.33 |
2. | Μουρατίδης Κωνσταντίνος | ΧΑΝΘ | 01:06.01 |
3. | Demir Demirkan | Turkey | 01:06.25 |
4. | Αντωνίου Σπυρίδων | ΑΟΠΦ | 01:07.07 |
5. | Comertel Mert Efe | Turkey | 01:07.34 |
6. | Μούτσος Δημήτρης | Άρης | 01:07.42 |
7. | Παντής Παντελής | ΟΣΦΠ | 01:07.81 |
8. | Calis Bora | Turkey | 01:08.40 |
100m Πεταλούδα - Γυναικών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Οzkan Aleuna | Turkey | 01:03.02 |
2. | Ντουντουνάκη Άννα | ΠΑΟΚ | 01:03.13 |
3. | Βουρνά Κριστέλ | ΕΟΦΠΦ | 01:03.46 |
4. | Zaimoglu Derin | Turkey | 01:03.95 |
5. | Tacyildiz Defne | Turkey | 01:05.50 |
6. | Μαρούτσου Εριφύλλη - Άννα | ΑΝΟΓ | 01:06.04 |
7. | Χατζηεφραιμίδου Μαρία | ΓΣ. ΒΗ Νίκη | 01:06.09 |
8. | Δερμεντζόγλου Γεωργία | Ηρακλής | 01:06.11 |
100m Πεταλούδα - Ανδρών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Neama Pul | ASC CORONA | 00:57.62 |
2. | Εμφιετζής Παναγιώτης - Κωνσταντίνος | ΟΘΑΚ | 00.:57.64 |
3. | Δογορίτης Γεώργιος | ΝΗΡΙΩΑΝ | 00:57.67 |
4. | Χαμάκος Διονύσιος | ΑΟΠΦ | 00:57.70 |
5. | Kepir Elper | Turkey | 00:57.79 |
- | Saglam Yigit | Turkey | 00:57.79 |
7. | Τυλιγάδας Ανάργυρος | ΕΟΦΠΦ | 00:58.12 |
8. | Satir Mert Ali | Turkey | 00:58.29 |
200m Ελεύθερο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Kurt Defne | Turkey | 02:09.05 |
2. | Νικολούδη Ειρήνη - Γεωργία | Πανσερ. | 02:09.56 |
3. | Keloglu Ilayda | Turkey | 02:10.12 |
4. | Ραυτοπούλου Φιλιώ | Ηρακλής | 02:10.48 |
5. | Μεντεκίδη Αναστασία | ΓΣ. ΒΗ ΝΙΚΗ | 02:10.68 |
6. | Λαφτσίδου Αικατερίνα | Κ.Α. Νάουσα | 02:11.98 |
7. | Καπέλλου Αγγελική | ΠΑΟΚ | 02:12.45 |
8. | Χατζή Μαρία | Άρης | 02:12.73 |
200m Ελεύθερο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Turan Efe | Turkey | 01:54.87 |
2. | Γαβανάς Μιχαήλ | ΑΝΟΑργυρ. | 01:55.39 |
3. | Εγγλεζάκης Κωνσταντίνος | ΑΝΟΓ | 01:56.02 |
4. | Unlu Baturalp | Turkey | 01:56.92 |
5. | Ζουμπούλογλου Δημήτρης | ΝΟΚΑΒΑΛ | 01:56.93 |
6. | Μουζάς Χρήστος | Άρης | 01:57.51 |
7. | Aslan Yigit | Turkey | 01:57.85 |
8. | Δαλδογιάννης Αστέριος | ΠΑΟΚ | 01:58.03 |
200m Μικτή Ατομική - Γυναικών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Ertan Deniz | Turkey | 02:26.08 |
2. | Τερζίδου Αθανασία | Μακεδονικός | 02:27.67 |
3. | Τacyildiz Defne | Turkey | 02:27.81 |
4. | Zaimoglu Derin | Turkey | 02:28.91 |
5. | Παυλοπούλου Γεωργία | ΟΣΦΠ | 02:28.95 |
6. | Χατζηεφραιμίδου Μαρία | ΓΣ. ΒΗ ΝΙΚΗ | 02:29.87 |
7. | Solaker Mina Ada | Turkey | 02:30.20 |
8. | Κωνσταντινίδου Φωτεινή | ΚΟΔΡΑΜ | 02:30.21 |
200m Μικτή Ατομική - Ανδρών (50m)
Kατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Demir Demirkan | Turkey | 02:10.28 |
2. | Μούτσος Δημήτρης | Άρης | 02:12.20 |
3. | Korkmaz Kaan | Turkey | 02:14.48 |
4. | Yilmaz Kursat | Turkey | 02:15.67 |
5. | Κοκκινίδης Γιάννης | ΠΑΟΚ | 02:15.81 |
6. | Τuncer Poyraz | Turkey | 02:15.96 |
7. | Yilmaz Epay | Turkey | 02:15.99 |
8. | Φυκατάς Μιχαήλ | ΚΑΟ ΘΕΡΜ. | 02:16.03 |
200m Ύπτιο - Γυναικών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Turkmenoglu Elcin | Turkey | 02:16.84 |
2. | Babacan Doga | Turkey | 02:22.50 |
3. | Yazicilar Elif | Turkey | 02:25.21 |
4. | Donmez Meltem | Turkey | 02:25.97 |
5. | Σιπποπούλου Αμαλία | Άρης | 02:26.63 |
6. | Θώδη Αφροδίτη | Άρης | 02:28.09 |
7. | Γεωργοπούλου Ιωάννα | ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ | 02:28.38 |
8. | Μεριστούδη Βαΐα | ΓΣ ΒΗ Νίκη | 02:29.22 |
200m Ύπτιο - Ανδρών (50m)
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Μπολάνος Παναγιώτης | ΟΣΦΠ | 02:09.04 |
2. | Μακρυγιάννης Βαγγέλης | ΑΝΟΑργυρ. | 02:09.55 |
3. | Dugen Meliksanh | Turkey | 02:09.62 |
4. | Tezel Sarpcan | Turkey | 02:10.32 |
5. | Γιαννόπουλος Νικόλαος | Γλαύκος | 02:11.62 |
6. | Τοk Tuna | Turkey | 02:11.83 |
7. | Τσουμάνης Βασίλειος | Άρης | 02:11.89 |
8. | Τζημάλας Ξενοφών | ΠΑΟΚ | 02:12.28 |