Στρέφει την προσοχή του στο Κύπελλο!

Κατηγορία: Πόλο Ανδρών
Ο ΠΑΟΚ Prima Holidays, ο οποίος αγωνίστηκε για δεύτερη σερί φορά εκτός έδρας, αυτή τη φορά στο Κολυμβητήριο Αλίμου αντιμετώπισε τον Υδραϊκό, από τον οποίο γνώρισε την ήττα με 13-6.

Οι «ασπρόμαυροι» επέτρεψαν από νωρίς στους γηπεδούχους να πάρουν το προβάδισμα, με το πρώτο οκτάλεπτο να ολοκληρώνεται με 3-1 και το ημίχρονο με 8-2 σκορ, ενώ στα ίδια πλαίσια κύλησε και το δεύτερο ημίχρονο, στο οποίο διαμορφώθηκε το τελικό 13-6.

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ, πλέον, θέλουν να αφήσουν πίσω το κακό αποτέλεσμα στον Άλιμο και να στρέψουν την προσοχή τους στον αγώνα της Τετάρτης 6 Νοεμβρίου 2019 για το θεσμό του Κυπέλλου, όπου υποδέχονταο τον ΠΕΚΕ Βροντάδου στο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο με ένα και μοναδικό στόχο την πρόκριση.

Υδραϊκός - ΠΑΟΚ Prima Holidays: 13-6