Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής:
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
50m Ύπτιο - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Δράκου Θεοδώρα | ΠΑΟ | 00:28.88 |
2. | Κιρτσόγλου Βασιλική - Μαρία | Άρης | 00:30.34 |
3. | Τροχαλάκη Μαρία-Μελίνα | ΟΣΦΠ | 00:30.78 |
4. | Ντάλλα Όλγα | ΟΣΦΠ | 00:31.06 |
5. | Δημητριάδου Σοφία | ΟΦΘΑ | 00:31.31 |
6. | Κοράκη Άννα | Ν.Α.Σ.ΑΤΤΙ | 00:31.40 |
7. | Κάργα Μαρία - Ραφαέλα | ΟΦΘ | 00:31.44 |
8. | Λουκαρέα Σταυρούλα | ΠΑΟΚ | 00:31.48 |
50m Ύπτιο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Χρήστου Απόστολος | ΟΣΦΠ | 00:25.58 |
2. | Μπίλας Στέργιος - Μάριος | ΕΟΦΠΦ | 00:26.64 |
3. | Κούγκουλος Αναστάσιος | ΝΟΑΛΕΞ | 00:27.00 |
4. | Χρήστου Ιωάννης | ΟΣΦΠ | 00:27.13 |
5. | Φωτόπουλος Κωνσταντίνος | ΕΟΦΠΦ | 00:27.38 |
6. | Αϊβαλιώτης Ευάγγελος | ΟΣΦΠ | 00:27.43 |
7. | Ανδρεόπουλος Θεόδωρος | Άρης | 00:27.45 |
8. | Αντωνιάδης Θεόδωρος | ΠΑΟΚ | 00:27.45 |
50m Ελεύθερο - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Δράκου Θεοδώρα | ΠΑΟ | 00:26.24 |
2. | Μάτσα Μάρθα | ΟΣΦΠ | 00:26.58 |
3. | Κηρύκου Μαρία-Σταυρούλα | ΑΟΠΦ | 00:26.92 |
4. | Τροχαλάκη Μαρία-Μελίνα | ΟΣΦΠ | 00:27.04 |
5. | Merizaj Nikol | ALB | 00:27.34 |
6. | Κοτανίδου Κωνσταντίνα | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 00:27.44 |
7. | Κιρτσόγλου Βασιλική - Μαρία | Άρης | 00:27.45 |
8. | Τροχαλάκη Μαρία | ΟΣΦΠ | 00:27.58 |
50m Ελεύθερο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Χρήστου Απόστολος | ΟΣΦΠ | 00:22.80 |
2. | Μελαδίνης Οδυσσέας | ΠΑΟΚ | 00:23.29 |
3. | Γεωργαράκης Ιωάννης | ΑΟΠΦ | 00:23.59 |
4. | Παπαδόπουλος Χρήστος | ΠΑΟΚ | 00:23.66 |
5. | Βελιάδης Γιώργος | ΝΟΒΑ | 00:23.83 |
6. | Κοντόπουλος Κωνσταντίνος | ΕΟΦΠΦ | 00:23.86 |
7. | Ζουμπούλογλου Δημήτριος | ΟΣΦΠ | 00΅23.97 |
8. | Μπίλας Στέργιος - Μάριος | ΕΟΦΠΦ | 00:24.02 |
400m Μικτή Ατομική - Γυναικών | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Kατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Λεμπλ Ηλέκτρα-Βαρβάρα | ΟΣΦΠ | 04:51.61 |
2. | Ιωαννίδη Ευτυχία | ΓΣ ΒΗ.ΝΙΚΗ | 05:02.55 |
3. | Στούρα Όλγα-Δήμητρα | ΟΦΘΑ | 05:06.01 |
400m Μικτή Ατομική - Ανδρών | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Βλαχογιαννάκος Παναγιώτης | ΕΟΦΠΦ | 04:27.47 |
2. | Ντάνος Νικόλαος | ΑΟΚΟΛΩΝ | 04:27.56 |
3. | Αναστασάκης Δημήτριος | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 04:32.25 |
800m Ελεύθερο - Γυναικών | ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Απλάντη Στυλιανή-Ελευθερία | ΟΣΦΠ | 09:04.23 |
2. | Κεχαγιά Ελένη | Άρης | 09:08.69 |
3. | Χριστοδούλου Στυλιανή | ΠΟΣ. ΙΩΑΝ. | 09:12.33 |
1500m Ελεύθερο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Νέγρης Δημήτριος | ΟΣΦΠ | 15:08.79 |
2. | Γεωργακόπουλος Ανδρέας | ΟΣΦΠ | 15:09.82 |
3. | Κυνηγάκης Αθανάσιος Χαράλαμπος | ΑΟΠΦ | 15:39.39 |
Η 2η αγωνιστική του κολυμβητικού meeting είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 09:00.
Γραφείο Τύπου ΠΑΟΚ
Ακολουθήστε μας στα social media για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα του Συλλόγου μας:
Facebook
Instagram
Youtube
Twitter