Αναλυτικά, τα ονόματα των αθλητών που προκρίθηκαν στους τελικούς των αγωνισμάτων:
100m Πρόσθιο - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Αργυροπούλου Αγγελική - Μαρία | ΟΣΦΠ | 01:16.25 |
2. | Χατζή Μαρία | Άρης | 01:16.64 |
3. | Σύρου Στυλιανή | ΠΑΟΚ | 01:16.73 |
4. | Δεστέ Σοφία | ΑΚΟΔΕ.ΜΕΤ. | 01:17.07 |
5. | Γκίτκου Βασιλική | Κ.Α.ΝΑΟΥΣΑ | 01:19.30 |
6. | Κουτουρούσιου Ζωή | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 01:20.02 |
7. | Νικητάκη Χρυσαυγή | ΚΟΠΙ | 01:20.40 |
8. | Φρεγγίδου Ζωή | Άρης | 01:20.50 |
100m Πρόσθιο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Σαμιλίδης Παναγιώτης | ΟΦΝΙ | 01:04.71 |
2. | Μουρατίδης Κωνσταντίνος | ΧΑΝΘ | 01:06.03 |
3. | Μανουσαρίδης Κλεομένης | ΠΑΟΚ | 01:06.24 |
4. | Καρπουζλής Γιάννης | ΟΣΦΠ | 01:06.24 |
5. | Θώμογλου Σάββας | Άρης | 01:06.33 |
6. | Μούτσος Δημήτριος | ΔΕΛ. ΠΤΟΛ. | 01:06.64 |
7. | Ρετσίδης Χρήστος | ΟΣΦΠ | 01:06.75 |
8. | Αλυφαντής Ρωμανός | ΑΟΠΦ | 01:06.78 |
100m Πεταλούδα - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Τζιώρα Δήμητρα | Μακεδονικός | 01:05.33 |
2. | Στούρα Όλγα-Δήμητρα | ΟΦΘΑ | 01:05.81 |
3. | Παπαδοπούλου Παναγιώτα | ΠΑΟΚ | 01:06.78 |
4. | Πανταζίδου Κωνσταντίνα | ΝΟ ΑΛΕΞ | 01:06.90 |
5. | Καστερλοπούλου Ευαγγελία | ΠΑΟΚ | 01:07.16 |
6. | Γκουτζιβελάκη Γεωργία | ΟΦΘΑ | 01:08.65 |
7. | Μαγκώτσιου Ηλέκτρα | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 01:09.18 |
8. | Ζαρογιάννη Ελένη-Ευδοξία | ΝΟ Λεμεσού | 01:09.18 |
100m Πεταλούδα - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Βελιάδης Γεώργιος | ΝΟΒΑ | 00:56.10 |
2. | Στάμου Κωνσταντίνος | ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ | 00:56.42 |
3. | Αϊβαλιώτης Ευάγγελος | ΟΣΦΠ | 00:56.44 |
4. | Παπαδόπουλος Χρήστος | ΠΑΟΚ | 00:56.46 |
5. | Μουσικάς Χρήστος | ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕ | 00:56.84 |
6. | Κονσταντινέσκου Κωνσταντίνος | ΟΣΦΠ | 00:56.91 |
7. | Κολιόπουλος Φώτιος | ΕΟΦΠΦ | 00:57.08 |
8. | Ζαράκας Παναγιώτης | ΠΑΟΚ | 00:57.30 |
200m Ελεύθερο - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Ραυτοπούλου Φιλιώ | Ηρακλής | 02:08.82 |
2. | Απλάντη Στυλιανή-Ελευθερία | ΟΣΦΠ | 02:08.86 |
3. | Γκογκόση Δανάη | ΚΟΠΙ | 02:10.18 |
4. | Ιντζόγλου Ναταλία | ΑΟΠΦ | 02:11.89 |
5. | Merizaj Nikol | ALB | 02:11.92 |
6. | Χριστοδούλου Στυλιανή | ΠΟΣ. ΙΩΑΝ. | 02:12.49 |
7. | Τροχαλάκη Μαρία | ΟΣΦΠ | 02:12.66 |
8. | Πετροπούλου Ευγενία | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 02:13.50 |
200m Ελεύθερο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Εγγλεζάκης Κωνσταντίνος | ΑΝΟΓ | 01:54.59 |
2. | Ζουμπούλογλου Δημήτριος | ΟΣΦΠ | 01:55.18 |
3. | Δαλδογιάννης Αστέριος | ΠΑΟΚ | 01:56.03 |
4. | Κυνηγάκης Αθανάσιος Χαράλαμπος | ΑΟΠΦ | 01:56.07 |
5. | Μανιός Δημήτριος | ΟΣΦΠ | 01:56.48 |
6. | Στάμος Ιωάννης | ΠΑΟΚ | 01:57.08 |
7. | Κόντοβας Ιωάννης | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 01:57.11 |
8. | Γεωργαράκης Ιωάννης | ΑΟΠΦ | 01:57.99 |
200m Μικτή Ατομική - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Χατζηεφραιμίδου Μαρία | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 02:26.57 |
2. | Χατζή Μαρία | Άρης | 02:27.08 |
3. | Ιωαννίδη Ευτυχία | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 02:27.14 |
4. | Κουρουνιώτη Δάφνη | ΝΟΒΟΥΛ | 02:28.71 |
5. | Κωνσταντινίδου Φωτεινή | ΚΟΔΡΑΜ | 02:30.98 |
6. | Γκίτκου Βασιλική | ΚΑ ΝΑΟΥΣΑ | 02:33.99 |
7. | Κουτουρούσιου Ζωή | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 02:36.13 |
8. | Κιοσκερίδου Κωνσταντίνα | Μακεδονικός | 02:36.34 |
200m Μικτή Ατομική - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Σπανουδάκης Γεώργιος | ΑΟΠΦ | 02:06.10 |
2. | Ντάνος Νικόλαος | ΑΟ ΚΟΛΩΝ | 02:09.78 |
3. | Βλαχογιαννάκος Παναγιώτης | ΕΟΦΠΦ | 02:10.28 |
4. | Μιαρίτης Αλέξανδρος | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 02:12.83 |
5. | Γιουρτζίδης Δανιήλ | ΕΟΦΠΦ | 02:12.86 |
6. | Αλυφαντής Ρωμανός Ιάσον | ΑΟΠΦ | 02:13.54 |
7. | Κοκκινίδης Ιωάννης | Άρης | 02:13.57 |
8. | Τσουμάνης Βασίλειος | Άρης | 02:13.95 |
200m Ύπτιο - Γυναικών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Σάχα Ιωάννα | ΑΝΟΓ | 02:24.43 |
2. | Ψωμιάδη Θεοδώρα - Δέσποινα | ΚΟΠΙ | 02:25.69 |
3. | Ραυτοπούλου Φιλιώ | Ηρακλής | 02:25.85 |
4. | Τρύπα Σοφία-Ειρήνη | Άρης | 02:25.69 |
5. | Ντάλλα Όλγα | ΟΣΦΠ | 02:28.37 |
6. | Κοράκη Άννα | Ν.Α.Σ.ΑΤΤΙ | 02:28.90 |
7. | Δημητριάδου Σοφία | ΟΦΘΑ | 02:29.04 |
8. | Κάργα Μαρία-Ραφαέλα | ΟΦΘ | 02:29.23 |
200m Ύπτιο - Ανδρών
Κατάταξη | Ον/νο | Σωματείο | Επίδοση |
1. | Μακρυγιάννης Ευάγγελος | ΑΟΠΦ | 02:07.06 |
2. | Ανδρεόπουλος Θεόδωρος | Άρης | 02:09.76 |
3. | Φύκατας Γιώργος | ΟΣΦΠ | 02:11.46 |
4. | Κούγκουλος Αναστάσιος | ΝΟ ΑΛΕΞ | 02:11.55 |
5. | Ζιάμπρας Αρίων | ΑΑ ΑΣΤΕΡΙΑ | 02:11.84 |
6. | Αναστασάκης Δημήτριος | ΓΣ ΒΗ ΝΙΚΗ | 92:12.93 |
7. | Τζιβάνης Δημήτριος | Άρης | 02:14.12 |
8. | Καρκαλιανίδης Βύρων | ΟΘΑΚ | 02:15.70 |
Το απόγευμα του Σαββάτου 21 Δεκεμβρίου 2019 θα ακολουθήσει η τελετή έναρξης των αγώνων και οι τελικοί της 3ης αγωνιστικής.
Γραφείο Τύπου ΠΑΟΚ
Ακολουθήστε μας στα social media για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα του Συλλόγου μας:
Facebook
Instagram
Youtube
Twitter