Συνεχίζονται οι εγγραφές των Ακαδημιών Χάντμπολ Ανδρών του ΠΑΟΚ για την επόμενη σεζόν.
Γίνε και εσύ μέλος των Ακαδημιών Χάντμπολ Ανδρών του Δικεφάλου, οι πολύ έμπειροι και υψηλά καταρτισμένοι προπονητές της ομάδας μας ακολουθούν πιστά τα επαγγελματικά πρότυπα και θα είναι δίπλα σου ώστε να σου μάθουν όλα τα μυστικά και τις τεχνικές της Χειροσφαίρισης. Έλα στην ασπρόμαυρη Οικογένεια, γίνε εσύ ο αυριανός πρωταθλητής!
Για περισσότερες πληροφορίες:
Αναστάσιος Παπαγιώτας (Υπεύθυνος Ακαδημιών): 6942065592
Γίνε και εσύ μέλος των Ακαδημιών Χάντμπολ Ανδρών του Δικεφάλου, οι πολύ έμπειροι και υψηλά καταρτισμένοι προπονητές της ομάδας μας ακολουθούν πιστά τα επαγγελματικά πρότυπα και θα είναι δίπλα σου ώστε να σου μάθουν όλα τα μυστικά και τις τεχνικές της Χειροσφαίρισης. Έλα στην ασπρόμαυρη Οικογένεια, γίνε εσύ ο αυριανός πρωταθλητής!
Για περισσότερες πληροφορίες:
Αναστάσιος Παπαγιώτας (Υπεύθυνος Ακαδημιών): 6942065592
Γραφείο Τύπου ΠΑΟΚ
Ακολουθήστε μας στα social media για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα του Συλλόγου μας:
Facebook
Instagram
Youtube
Twitter